Kolečkové brusle

Informace o bruslích, jejich správném výběru, údržbě. Informace o testování bruslí a další praktické rady.

Kolečkové brusle

Inline Megatest 2016 - Výsledky

inline-mega-test-2016-vysledky

Největší testování inline bruslí je za námi a my známe vítěze. Celkem se ho v Brně zůčastnilo 850 sportovních nadšenců, kteří ohodnotili 400 párů bruslí a vybrali 6 vítězných modelů. Inline Megatestu jsem se také zůčastnili s naší školou bruslení a kromě skvělého video sestřihu a fotografií, se můžete podívat, jaké že brusle jsou pro tuto sezónu tou nejlepší volbou.

Více informací...

Inline Megatest 2016

Inline Megatest 2016

Nenechte si ujít 16. dubna 2016 největší středoevropský test inline bruslí, který už po osmé pořádá SportObchod.cz. Test se koná na brněnském výstavišti a hlavním tahákem je možnost vyzkoušet více než 400 párů inline bruslí zcela zdarma a bruslit v nich třeba celý den, abyste si mohli vybrat ty nejvhodnější brusle právě pro vás. Stejně jako u předchozích ročníků testu se na vás bude také těšit naše škola inline bruslení s programem pro děti i dospělé. Zastavte se za naším brněnským instruktorem Luďkem, vyzkoušejte si hry na bruslích a zkuste si zdokonalit brzdné techniky.

Více informací...

Pes na vodítku k inline bruslení nepatří!

pes-a-brusle

Pes na vodítku a inline brusle? Absolutně ne! Asi by mě o tom ani nenapadlo psát, ale protože se ve videu "Psí koučka: Sportování se psem" objevují rady, jak bruslit se psem na vodítku a víme jak je to ve skutečnosti nebezpečné i pro hodně pokročilé bruslaře, tak raději vysvětllím proč byste si psa na brusle brát neměli.

Více informací...

Výměna koleček s Michalem

vymena-kolecekChcete se naučit správně vyměňovat kolečka na inline bruslích? Potřebujete poradit, kdy je výměna potřebná, nebo s tím potřebujete pomoct, protože si na to sami netroufáte? Přijďte na hromadnou výměnu koleček v Praze 21.8.2013 od 17:30 - 19:00 s naším instruktorem inline bruslení Michalem.

Naučíte se něco z teorie i praxe a ještě si pak můžete společně zabruslit. A to nejlepší - celá akce je pro ZDARMA!

Více informací...

Testování inline bruslí ve Freestyle Parku Modřany - Praha, červen 2013

test-inline-brusli-praha-2013-intro

Letošní testování inline bruslí v Praze proběhne ve Freestyle Parku Modřany. Opět bude k dispozici obrovské množství různých bruslí k vyzkoušení zcela zdarma. Pokud nevíte, jaké brusle si vybrat, nebo si chcete třeba jen porovnat rozdíl mezi fitness bruslemi a freestyle bruslemi, přijďte v sobotu 29. června nebo v neděli 30. června mezi 10. a 18. hodinou v Praze do Freestyle Parku. Budete si moct zdarma vyzkoušet mnoho druhů bruslí a navíc Vám v sobotu ukážeme, jak správně jezdit s kočárky a v neděli ukážeme, jak správně brzdit. Také s námi budete moct konzultovat bruslařské techniky, výuku dětí nebo cokoliv dalšího, co byste se ohledně bruslení rádi zeptali.

Vzhledem k povodni v Praze není jisté zda se testování uskuteční. Areál Freestyle parku je zatopený a zatím není jasné jak to bude dál. Sledujte aktualizace tohoto článku nebo naše FB stránky, kde budeme informace aktualizovat.

Více informací...

Víte že ...

Pořádáme kurzy bruslení už od jara roku 2008.

Naučili jsme bruslit více než 400 kurzistů.

Spolupracovali jsme s magistrátem hl. m. Prahy při tvorbě příručky pro bruslaře Praha sportovní.

U nás dostanete v ceně kurzu pro začátečníky metodické materiály.

Výuka probíhá na vyhrazených plochách mimo frekventované bruslařské stezky, takže nás nikdo neruší :)

Kontakt

Ing. Lucie Dubnová
organizace kurzů
Mobil: 777 218 004
E-mail: kurzy@inlineaerobic.cz

Spolupracujeme

fitmamisportobchod

Eshop

eshop-inline-aerobic

You are here