Kolečkové brusle

Informace o bruslích, jejich správném výběru, údržbě. Informace o testování bruslí a další praktické rady.

Kolečkové brusle

Testování inline bruslí na stezce k Olympii - Brno, červen 2013

test-inline-brusli-brno-2013-introPřij'ďte si vyzkoušet spousty různých bruslí. Ať už nevíte jaké brusle si vybrat, nebo si chcete třeba jen porovnat rozdíl mezi fitness bruslemi a freestyle bruslemi, přijďte v neděli 2. června mezi 10. a 18. hodinou v Brně na stezku k Olympii, konkrétně k občerstvení u Lampy (u baseballového stadionu). Budete mít možnost si zdarma vyzkoušet z mnoha druhů bruslí. Navíc Vám mezi 14. a 16. hodinou ukážeme jak správně brzdit, budete moct konzultovat bruslařské techniky, výuku dětí nebo cokoliv dalšího, co byste se ohledně bruslení rádi dozvěděli.

Více informací...

Inline Megatest 2013

inline-test-2013-04-prerov-intro

V neděli 20. dubna uspořádal SportObchod.cz s podporou partnerů, již po páté, největší test inline bruslí v České republice. Test proběhl na Výstavišti v Přerově. Test opět kromě vyhlášení vítězných bruslí v jednotlivých kategoriích, především přinesl možnost pro veřejnost, vyzkoušet si mnoho různých bruslí od více výrobců a najít si tak pro sebe vhodný model.

Více informací...

SportObchod.cz slaví 10 let a rozdává dárky

Sportobchod-Narozky-2012Partner Inline aerobicu – SportObchod.cz slaví 18. října kulaté 10. narozeniny a ve velkém rozdává slevy, objednávky zdarma a nákupy za 10 tisíc. Slavte se SportObchodem taky.

Více informací...

Ohlédnutí za testováním inline bruslí na stezce k Olympii v Brně

test-inline-brusli-brno-06-2012 introPo pozvánce na testování inline bruslí v Brně, které proběhlo 17. června 2012 na stezce k Olympii, přinášíme krátké ohlédnutí. Za krásného slunečného počasí jste si na testovací akci mohli vyzkoušet spousty různých bruslí od fitness přes freestylové až po polozávodní speedy s kolečky o velikosti 110 mm a off-road nordic inline brusle. Testování jsme se opět ve spolupráci se sportobchodem zůčastnili jako partneři, tentokrát instuktor Luděk převedl a vysvětlil brzdné techniky a pomohl zájemcům jejich brždění trochu zdokonalit. Zároveň jsme udělali radost dětem a v rámci soutěží, které jsme pro ně připravili, dostaly drobné ceny.

Více informací...

Fotoreportáž z testování inline bruslí na Ladronce

inline-aerobic-testovani-brusli-ladronka-5-2012 smallJak jsme o něco dříve avizovali v článku o testování inline bruslí na Ladronce, proběhla v sobotu 19. května testovací akce s možností vyzkoušet spousty různých bruslí od fitness, přes freestylové až po polozávodní speedy s kolečky o velikosti 110 mm a off-road nordic inline brusle. Testování jsme se ve spolupráci se sportobchodem zůčastnili jako partneři, udělali stručné vysvětlení brzdných technik s názornou ukázkou a možností si s naší pomocí techniku trochu zdokonalit. Samozřejmě jsme pak kromě následných konzultací neodolali a také různé brusle vyzkoušeli.

Více informací...

Víte že ...

Pořádáme kurzy bruslení už od jara roku 2008.

Naučili jsme bruslit více než 400 kurzistů.

Spolupracovali jsme s magistrátem hl. m. Prahy při tvorbě příručky pro bruslaře Praha sportovní.

U nás dostanete v ceně kurzu pro začátečníky metodické materiály.

Výuka probíhá na vyhrazených plochách mimo frekventované bruslařské stezky, takže nás nikdo neruší :)

Kontakt

Ing. Lucie Dubnová
organizace kurzů
Mobil: 777 218 004
E-mail: kurzy@inlineaerobic.cz

Spolupracujeme

fitmamisportobchod

Eshop

eshop-inline-aerobic

You are here