Kolečkové brusle

Informace o bruslích, jejich správném výběru, údržbě. Informace o testování bruslí a další praktické rady.

Kolečkové brusle

Inline Megatest 2011

inline-megatest-2011.jpg

Již třetím rokem uspořádal SportObchod.cz největší test inline bruslí v České republice. Test proběhl 16. dubna 2011 na Výstavišti v Přerově. Tento test přinesl nejen vítězné modely v jednotlivých kategoriích, ale hlavně umožnil zájemcům vyzkoušet si spousty různých bruslí a vybrat si vhodný model. Jak test probíhal, jaké značky se testovaly a pořadí v jednotlivých kategoriích se dozvíte v celém článku.

 

Více informací...

Jak vybrat brusle pro lidi s nadváhou

jak-vybrat-brusle-pro-lidi-s-nadvahou.jpg Poradíme Vám na co se zaměřit a jaké brusle vybrat pokud máte výraznější nadváhu. Pokud chcete začít bruslit na in-line bruslích a máte nadváhu, budete se potýkat s několika problémy. Prvním problémem je pevnost botičky. Většina výrobců ve snaze udělat botu více odvětranou dělá zpevnění boty pouze v kotníkové části a část boty u nártu není příliš vyztužená. To je u větší váhy problém, protože bota nohu neudrží a budete šmajdat, nebo Vás nohy budou neúměrně bolet. Dalším problémem může být zátěž na nůž brusle a zvýšená zátěž osiček a ložisek. Po delší době také mohou brát silnější lidi křeče do chodidel, noha není zvyklá nést tak velkou zátěž pouze na úzké části chodidla a je příliš přetížená.

Více informací...

Jak vybrat správné brusle

Jak vybrat brusleJaké si mám koupit brusle? Podle čeho vybírat? Na co se koukat při nákupu? Co je důležité a co není? To jsou snad nejčastější dotazy začínajích bruslařů nebo zájmců o tento sport. V tomto článku vám popíšeme podle čeho vybrat ty správné brusle, no co se soustředit a jak se nenechat prodejcem dotlačit ke koupi bruslí, které by pro vás nebyly vhodné.

Více informací...

Víte že ...

Pořádáme kurzy bruslení už od jara roku 2008.

Naučili jsme bruslit více než 400 kurzistů.

Spolupracovali jsme s magistrátem hl. m. Prahy při tvorbě příručky pro bruslaře Praha sportovní.

U nás dostanete v ceně kurzu pro začátečníky metodické materiály.

Výuka probíhá na vyhrazených plochách mimo frekventované bruslařské stezky, takže nás nikdo neruší :)

Kontakt

Ing. Lucie Dubnová
organizace kurzů
Mobil: 777 218 004
E-mail: kurzy@inlineaerobic.cz

Spolupracujeme

fitmamisportobchod

Eshop

eshop-inline-aerobic

You are here