Kolečkové brusle

Informace o bruslích, jejich správném výběru, údržbě. Informace o testování bruslí a další praktické rady.

Kolečkové brusle

Testování inline bruslí na Ladronce - květen 2012

inline-test-kveten-praha-smallNevíte jaké brusle si vybrat, nebo si chcete třeba jen porovnat rozdíl mezi fitness bruslemi a freestyle bruslemi? Přijďte v sobotu 19. května mezi 12 a 18 hodinou v Praze na Ladronku. U půjčovny bruslí Tempish. Budete si moct zdarma vyzkoušet z mnoha druhů bruslí a navíc Vám od 16 hodin ukážeme jak správně brzdit a do 18 hodin s námi budete moct konzultovat bruslařské techniky, výuku dětí nebo cokoliv dalšího co byste se ohledně bruslení rádi zeptali.

Více informací...

Testování inline bruslí na stezce k Olympii - Brno, červen 2012

inline-test-cerven-brno-smallDalší testování inline bruslí proběhne tentorkát v Brně. Pokud tedy nevíte jaké brusle si vybrat, nebo si chcete třeba jen porovnat rozdíl mezi fitness bruslemi a freestyle bruslemi, přijďte v neděli 17. června mezi 13. a 19. hodinou v Brně na stezku k Olympii, konkrétně k občerstvení u Lampy (u baseballového stadionu). Budete mít možnost si zdarma vyzkoušet z mnoha druhů bruslí. Navíc Vám mezi 14. a 16. hodinou ukážeme jak správně brzdit, budete moct konzultovat bruslařské techniky, výuku dětí nebo cokoliv dalšího, co byste se ohledně bruslení rádi dozvěděli. A určite s sebou nezapomeňte vzít i své děti, máme pro ně připravené soutěžní hry na bruslích o drobné ceny.

Více informací...

Test inline bruslí 2013 v Přerově

inline-test-2013-04-prerov-introPravidelně pořádaný megatest inline bruslí vstupuje do dalšího ročníku. Nevíte jaké brusle si vybrat, nebo si chcete třeba jen porovnat rozdíl mezi fitness bruslemi a freestyle bruslemi? Přijďte v sobotu 20. dubna od 15 hodiny na výstaviště v Přerově a řekněte i vy svůj názor.

Více informací...

Inline Megatest 2015 v Brně

inline-test-plakat 2015Přijďte si užít v Brně neděli na inline bruslích. Ve spolupráci se sportobchodem pro Vás 19.4.2015 chystéme spoustu bruslařské zábavy. Na Brněnském výstavišti si pro vás bude připraveno více než 350 párů inline bruslí pro zapůjčení ZDARMA a bude připravena zábava na celý den. 

Více informací...

Inline Megatest 2012

Inline-megatest-2012

V neděli 22. dubna uspořádal SportObchod.cz s podporou partnerů, už po čtvrté, největší test inline bruslí v České republice. Test proběhl stejně jako loni na Výstavišti v Přerově. Test opět kromě vyhlášení vítězných bruslí v jednotlivých kategoriích, především přinesl možnost pro veřejnost, vyzkoušet si mnoho různých bruslí od více výrobců a najít si tak pro sebe vhodný model.

Více informací...

Víte že ...

Pořádáme kurzy bruslení už od jara roku 2008.

Naučili jsme bruslit více než 400 kurzistů.

Spolupracovali jsme s magistrátem hl. m. Prahy při tvorbě příručky pro bruslaře Praha sportovní.

U nás dostanete v ceně kurzu pro začátečníky metodické materiály.

Výuka probíhá na vyhrazených plochách mimo frekventované bruslařské stezky, takže nás nikdo neruší :)

Kontakt

Ing. Lucie Dubnová
organizace kurzů
Mobil: 777 218 004
E-mail: kurzy@inlineaerobic.cz

Spolupracujeme

fitmamisportobchod

Eshop

eshop-inline-aerobic

You are here