Kolečkové brusle

Informace o bruslích, jejich správném výběru, údržbě. Informace o testování bruslí a další praktické rady.

Inline Megatest 2016

Inline Megatest 2016

Nenechte si ujít 16. dubna 2016 největší středoevropský test inline bruslí, který už po osmé pořádá SportObchod.cz. Test se koná na brněnském výstavišti a hlavním tahákem je možnost vyzkoušet více než 400 párů inline bruslí zcela zdarma a bruslit v nich třeba celý den, abyste si mohli vybrat ty nejvhodnější brusle právě pro vás. Stejně jako u předchozích ročníků testu se na vás bude také těšit naše škola inline bruslení s programem pro děti i dospělé. Zastavte se za naším brněnským instruktorem Luďkem, vyzkoušejte si hry na bruslích a zkuste si zdokonalit brzdné techniky.

Na brněnské výstaviště mohou nadšení bruslaři dorazit v sobotu 16. dubna od 10 hodin. Pánské, dámské i dětské kolečkové brusle si návštěvníci zdarma vyzkouší na celé ploše pavilonu B. Velký prostor přímo vybízí k tomu, aby testování neskončilo jenom u bruslí. Proto zájemci dostanou šanci projet zhruba 50 koloběžek, které jsou stále populárnější alternativou jízdních kol. Nebudou chybět ani šikovné sportovní vozíky a kočárky. Při aktivním sportování nelze zapomínat na bezpečnost, proto je samozřejmostí možnost otestovat chrániče a helmy.

Během celého dne se na vás bude těšit instruktor Luděk z naší školy inline bruslení InlineAerobic.cz. Budete mít tak ideální příležitost, si zdarma vyzkoušet správnou techniku jízdy, naučit se brzdné techniky a užít si některou ze zábavných her na bruslích, které jsou připravené jak pro děti tak pro dospělé.

Ukázky brzdných technik na které se také můžete těšit

Doprovodný program zabaví každého, kdo si bude chtít od bruslení a jízdy na koloběžce odpočinout. Návštěvníci Inline Megatestu mohou načerpat inspiraci zhlédnutím bruslařské freestyle show, nebo vyhrát některou ze sportovních cen v tombole. Stánek plný ochutnávek od značek Survival a Nutrend nabídne výživové doplňky k dobití energie.

Každý, kdo si plánuje pořídit nové inline brusle nebo příslušenství, ocení možnost nákupu bruslařského vybavení za výhodné ceny. Odborníci ze SportObchod.cz tento test kolečkových bruslí pro širokou veřejnost pořádají už osmým rokem. Vloni na výstaviště dorazilo přes šest stovek malých i velkých bruslařů.

Pro aktuální informace sledujte www.inline-test.cz

Podívejte se jak probíhalo loňské testování

Víte že ...

Pořádáme kurzy bruslení už od jara roku 2008.

Naučili jsme bruslit více než 400 kurzistů.

Spolupracovali jsme s magistrátem hl. m. Prahy při tvorbě příručky pro bruslaře Praha sportovní.

U nás dostanete v ceně kurzu pro začátečníky metodické materiály.

Výuka probíhá na vyhrazených plochách mimo frekventované bruslařské stezky, takže nás nikdo neruší :)

Kontakt

Ing. Lucie Dubnová
organizace kurzů
Mobil: 777 218 004
E-mail: kurzy@inlineaerobic.cz

Spolupracujeme

fitmamisportobchod

Eshop

eshop-inline-aerobic

You are here